قوانین فروشگاه مای یودی


معرفی:
 
از اینکه فروشگاه ما را برای خرید نرم افزارهای خود انتخاب کرده اید سپاسگزاریم. خوشحالیم که با افتخار عرض کنیم از سال ۱۳۹۱ به عنوان اولین فروشگاه ایرانی اپل در زمینه عرضه سرویس ثبت یو‌دی و اکانت آی ریساین در خدمت شما دوستان عزیز می‌باشیم.

برای حفظ حقوق فروشگاه و همچنین مشتریان گرامی, قوانینی وضع شده است که در چارچوب این قوانین طرفین موظف به رعایت حقوق یکدیگر میباشند.

توجه داشته باشید که قوانین فروشگاه در هر زمان ممکن است به روز رسانی شود. بنابراین در هنگام خرید هرگونه سرویس جدید, قوانین فروشگاه را کاملا مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

 
قوانین کلی:
 
۱- تفاوت فروشگاه مای یودی با سایر اَپ استورهای موجود در ایران نحوه نصب اپلیکیشنها می‌باشد. در فروشگاههای دیگر, سیستم بصورت خودکار اپلیکیشن های مورد علاقه کاربر را تنها با یک کلیک نصب می‌کند درحالی که استور مای‌یودی بصورت نیمه خودکار عمل کرده و کاربر می‌بایست توسط برنامه ESign اپلیکیشنهای دریافتی را نصب نماید. به عبارتی دیگر, کاربر برای استفاده از استور مای یودی, ملزم به داشتن حداقل دانش آی تی می‌باشد زیرا کلیه سرویسهای فروشگاه فقط مخصوص افراد حرفه‌ای می‌باشد. هیچ گونه راهنمایی و پشتیبانی در مورد کلیه سرویسها از طرف فروشگاه ارائه نخواهد شد. بنابراین به شدت توصیه میشود چنانچه شما کاربر مبتدی می‌باشید, از سرویسهای فروشگاه استفاده نکنید.

پس فایده خرید سرویس از فروشگاه مای‌یودی در چیه؟!

۱. قیمت مناسب سرویس (تقریبا ۳ برابر ارزانتر)

۲. آزادی عمل کاربر. در فروشگاه های دیگر شما فقط مجاز به نصب اپلیکیشنهای ارائه شده آن فروشگاه می‌باشید. درحالیکه با خرید سرویس فروشکاه مای یودی شما می‌توانید اپلیکیشن های خارج از فروشگاه را هم با سرتیفیکیت ارائه شده ساین و نصب کنید.


۲- از آنجایی که کلیه اکانتهای دولوپر اپل فقط به مدت یکسال اعتبار دارند, سیستم هوشمند فروشگاه موقع خرید شما, زمان باقیمانده اکانت دولوپر را محاسبه کرده و طبق مقدار روزهای باقی مانده اکانت موجود در فروشگاه, شما شارژ خواهید شد. به عبارت دیگر, چنانچه موقع خرید شما, اعتبار اکانت موجود در فروشگاه ۳ ماه باشد, شما فقط برای ۹۰ روز شارژ خواهید شد.


۳- در صورت ریووک(مسدود) شدن اکانت دولوپر, فروشگاه هیچ مسئولیتی متقبل نخواهد شد و کاربر موظف به خرید مجدد سرویس می‌باشد; هر چند که در طول فعالیت این فروشگاه از مجموع بیش از ۱۰۰ اکانت خریداری شده از اپل, هیچگونه تجربه revoke تابحال نداشته‌ایم. شایان ذکر است که ریووک شدن اکانت هیچگونه پیامدی برای دستگاه شما از طرف اپل نخواهد داشت و فقط امکان استفاده از اپلیکیشن های نصب شده را نخواهید داشت.


۴- پس از ثبت UDID به هیچ وجه امکان حذف, ویرایش و یا انتقال لایسنس به دستگاه دیگر نمی باشد.


۵- Certificate فقط برای یک iDevice می باشد و برای هر دستگاه باید یک سرویس مجزا خریداری کنید.


۶- حداقل هزینه خرید هر یک از اکانتهای فروشگاه ۳۵ هزار تومان می‌باشد. یعنی حتی اگر مدت زمان باقی مانده اکانت دولوپر یک هفته باشد, شما ۳۵ هزار تومان که تقریبا معادل یکماه می‌باشد, شارژ خواهید شد.


۷- ​طبق قانون جدید وضع شده توسط اپل, پروسه ثبت دستگاه از یک تا ۷۲ ساعت زمان خواهد برد. توجه داشته باشید که چنانچه دستگاه شما قبلا در اکانت دولوپر دیگری ثبت شده باشد, و آن اکانت دولوپر به دلیل نقض قوانین اپل باطل شده باشد, دستگاه شما به مدت ۳۰ روز در لیست سیاه اپل قرار خواهد گرفت و فروشگاه قادر به حذف دستگاه شما از اکانت دولوپر نمی‌باشد. در نتیجه برگشت مبلغ به شما تا ۳۰ روز به حالت تعلیق در خواهد آمد. چنانچه اپل بصورت خودکار پس از این بازه زمانی دستگاه شما را روی اکانت دولوپر فروشگاه ثبت کرد, شما میتوانید از سرویس فروشگاه استفاده کنید. ولی چنانچه دیوایس شما را از اکانت دولوپر فروشگاه حذف کرد, با کسر هزینه ۲۰ هزار تومان مبلغ پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.
رفرنس در سایت اپل: Device registration updates

 
سرویس اَدهاک:

۱- با خرید این سرویس شما قادر به نصب سیدیا یا برنامه های سیدیا نمی باشید.

۲- با خرید این سرویس می‌توانید کلیه اپلیکیشنهای IPA را در کلیه ورژنهای آی دیوایسها نصب کنید. به عبارت دیگر, با استفاده از این سرویس مدل و ورژن دیوایس شما هرچه باشد سازگار می‌باشد.

 
سرویس AppleTV:

۱- ​تعداد اپ های قابل ساپورت برای اپل تی وی بسیار محدود می‌باشند. میتوان گفت بهترین و کارآمدترین اپ موجود Kodi و Popcorn Time می‌باشند. بنابراین انتظار چندانی از داشتن این سرویس نمی‌توان داشت.

 
سرویس unc0ver:

۱-اکیداً توصیه می‌شود قبل از اقدام به خرید, حتما از وبسایت رسمی اپلیکیشن www.unc0ver.dev از سازگاری دستگاه خود با ورژن موجود در فروشگاه ما مطمئن شوید. با وجود اینکه ورژنهای متعددی از آی دیوایس ها توسط این ابزار قابل ساپورت می‌باشند ولی متاسفانه در یکسری از ورژنهای این ابزار, یکسری از دیوایسهای اپل ولو اینکه ورژن مربوط قابل پشتیبانی باشد, ساپورت نخواهند شد.

 
اپ سنتر اختصاصی:
 
اَپ سنتر اختصاصی فروشگاه با هدف فراهم کردن بستری برای مشترکان گرامی بنا شده است تا شما بتوانید آپدیت‌ترین اپلیکیشن های ایرانی شامل بانکها, رمزهای یکبار مصرف, اسنپ, دیجیکالا, اپراتورهای تلفن همراه و ... را از این بخش دانلود کنید.

۱. این بخش به صورت بتا راه اندازی شده است و به مرور زمان آپدیت خواهد شد.

۲. در هنگام دانلود از اپ سنتر, آی پی شما به لینک دانلود اختصاص داده میشود پس فقط شما امکان دانلود را خواهید داشت و چنانچه آیپی دیگری از لینک دانلود استفاده کند اکانت شما مسدود خواهد شد.

۳. در صورت استفاده نادرست از این بخش یا به اشتراک گذاری با دیگران, دسترسی شما قطع و اشتراک شما مسدود خواهد شد.